مجله دندانپزشکی مقالات دهان و دندان, درمان بیماری های دندانی

آشنایی با معروف ترین اپلیکیشن ها سلامتی در دنیا

0

بر طبق جدید ترین آمار ارائه شده امروزه هر فرد 17 تا 35 ساله، 5 ساعت از وقت خود را در تلفن های هوشمند و اینترنت می گذراند. این خود یکی از دلایلی است که تمام صنعت های مهم سرمایه گذاری خود را بر روی اپلیکیشن ها گذاشته اند. متاسفانه بیشتر افراد فکر می کنند که تلفن های همراه هوشمند تنها برای چت کردن، بازی کردن و وب گردی می باشد. اما شما با استفاده از همین تلفن های همراه می توانید وزن کم کنید و سلامت خود را تضمین کنید ما در این مقاله از مجله پزشکی آسان دنت قصد داریم تا شما را با معروف ترین اپلیکیشن ها سلامتی در دنیا آشنا کنیم.

معروف ترین اپلیکیشن ها سلامتی

معروف ترین اپلیکیشن ها سلامتی

اپلیکیشن Fitnet

یکی از اپلیکیشن هایی که امروزه خیلی معروف و محبوب شده است، فیت نت می باشد. این برنامه به درد کسانی می خورد که وقت زیادی ندارند و نمی توانند به باشگاه بروند و ورزش کنند. در این اپلیکیشن حرکات های ورزشی بسیار ساده ای وجود دارد که تنها 5 تا 6 دقیقه وقت شما را می گیرند و هم تقریبا در هر جایی می توانید آنها را انجام دهید. این اپلیکیشن در همان ماه اولی که در مارکت های دیجیتال عرضه شد، 5 میلیون بار دانلود شد که در نوع خود یک آمار فوق العاده محسوب می شود. با استفاده از این اپلیکیشن سلفی های خوبی نیز می توان گرفت.

اپلیکیشن Sworkit

یکی دیگر از بهترین اپلیکیشن ها سلامتی ، اپلیکیشن اسوورکیت می باشد. در این برنامه شما می توانید تمرینات ورزشی مختلفی پیدا کنید. از تمرین های قدرتی که چند ساعت وقت می برند تا تمرین های کششی بسیار ساده که در چند دقیقه انجام داده می شوند. یکی از ویژگی های منحصر به فرد این برنامه این است که شما می توانید با پرداخت درون برنامه ای، برنامه ورزشی شخصی خود را دریافت کنید. دانلود این برنامه رایگان می باشد.

اپلیکیشن Fooducate

این برنامه به شما در داشتن تغذیه سالم و مناسب با بدنتان کمک می کند. شما با استفاده از این برنامه می توانید بفهمید که هر ماده غذایی چقدر کالری دارد، چه خواصی دارد و آیا در آن افزودنی ها صنعتی وجود دارد یا نه. برای این کار تنها کافی است از بارکد محصولات غذایی که در فروشگاه ها وجود دارد عکس بگیرید. این برنامه با بررسی آن بارکد اطلاعات بسیار جالبی در مورد مواد غذایی به شما می دهد. شما می توانید با وارد کردن ویژگی ها و خصوصیات خود به برنامه از او بخواهید که مواد غذایی که برای شما مضر است را شناسایی کند. البته لازم به ذکر است که این برنامه در ایران جواب نمی دهد چرا که بر روی بیشتر مواد غذایی که در ایران وجود دارد بارکدی وجود ندارد.

معروف ترین اپلیکیشن ها سلامتی

اپلیکیشن mySugr

همان طور که از اسم این برنامه مشخص است، این برنامه برای قند می باشد. قند یکی از مهم ترین موادی است که افراد دیابتی باید خوردنش را در کنترل داشته باشند. اما واقعا اینکه تک تک مواید را که می خورد یادداشت کنید و بدانید که این ماده چقدر قند داشته است، بسیار سخت می باشد. شما همه این کار ها را می توانید به اپلیکیشن mySugr بسپارید. این برنامه میزان قندی که شما در روز مجاز هستید مصرف کنید را به شما یاداوری می کند و آمار قند مصرفی شما را نیز در خود ذخیره می کند.

اپلیکیشن Relationup

این برنامه بیشتر برای سلامتی روح و روان ما مناسبت است. همه ما در زمانی در رابطه های خود به مشکل بر می خوریم و نیازمند این هستیم که با کسی صحبت کنیم. این برنامه به شما این امکان را می دهد که با مشاور ها و روانپزشکان صحبت کنید و در مورد مشکلاتتان از آنها کمک بخواهید. این کار هزینه ای به مراتب کمتر از مراجعه به روانپزشک دارد. اولین مشاوره برای هر کاربری رایگان است و بعد از آن است که هزینه هر مشاوره 12 دلار می شود.

منبع: http://www.asandent.com

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.