مجله دندانپزشکی مقالات دهان و دندان, درمان بیماری های دندانی

آشنایی با ساده ترین روش های درمان زود انزالی

0

یکی از مهم ترین مشکلاتی که مردان در کشور های جهان سوم با آن رو به رو می شوند، زود انزالی است. زود انزالی یا انزال زود رس زمانی رخ می دهد که مرد به سرعت و بعد از نعوظ و تحریک، به ارگاسم رسیده و نمی تواند انتظارات همسر خود را فراهم کند. این مشکل می تواند باعث از دست رفتن بنیان خانواده و حتی طلاق بشود. تحقیقات نشان می دهد که در کشور های پیشرفته مانند آمریکا، زمان انزال در آقایان 4 دقیقه است. اما متاسفانه این زمان در ایران کمتر از 10 ثانیه می باشد. با ما همراه باشید تا با روش های درمان زود انزالی آشنا شوید.

درمان زود انزالی

نوازش

یکی از مهم ترین مرحله هایی که قبل از رابطه جنسی باید انجام داد، نوازش پارتنر می باشد. این کار در مرحله اول باعث می شود تا همسر شما از نظر روحی آماده شده و در مرحله دوم نیز به شما در درمان زود انزالی کمک کند. در این مرحله شما باید بییشتر با پارتنر خود حرف بزنید و به صورت فیزیکی او را لمس کنید. در هنگام نوازش و ملاعبه فشار خون مرد و زن به آرامی بالا می رود و از ایجاد هیجان سریع و ناگهانی جلوگیری می شود. معمولا آقایان بسیار سریع تر این مرحله را تجربه می کنند.

استفاده از روش تمرین ماهیچه های لگنی

استفاده از برخی تمرین ها نیز در این زمینه می توانند مثمر ثمر باشد. بخاطر داشته باشید که برای درمان زود انزالی باید هر دو بعد روانی و فیزیکی را در نظر بگیرید. در حالی که روش اول بیشتر تکیه بر بعد روانی داشت، این ترفند شما را از نظر فیزیکی آماده می کند. بدین منظور کافی است تا تنها ماهیچه مثانه ی خود رو محکم فشار بدید. این روش درست مانند زمانی است که شما سعی دارید جلوی ادرار خود را بگیرید. در واقع شما با این روش ماهیچه هایی که به انزال مربوط هستند را قوی می کنید.

استفاده از کاندوم

همیشه به خاطر داشته باشید که مهم ترین چیز در رابطه های جنسی رعایت کردن نکات بهداشتی است. استفاده از کاندوم باید همیشه در اولویت اول شما قرار داشته باشد. در ضمن برای آقایانی که زود انزالی دست و پنجه نرم می کنند، استفاده از کاندوم می تواند به راه حل باشد. همان طور که می دانید برای اینکه شما تحریک شوید، باید عمل دخول انجام بگیرد یا اینکه بین آلت تناسلی مرد و زن، لمس صورت بگیرد. استفاده از کاندوم باعث می شود تا این لمس کمتر شود و در نتیجه انزال دیرتر صورت بگیرد.

مصرف ژل ها و اسپری های سر کننده

شما می توانید به راحتی این ژل ها و اسپری ها را از داروخانه ها تهیه کنید. با قرار دادن مقدار کمی از ژل های تاخیری بر روی سر آلت می توان از زود انزالی در آمیزش جنسی جلوگیری کرد. متاسفانه ایرانی ها همیشه نسبت به خرید لوازم مربوط به رابطه جنسی از داروخانه ها بی میل هستند چرا که فکر می کنند این امر از نظر اجتماعی جلوه خوبی ندارد. این تفکر را باید به صورت کلی از خود دور کنید چرا که مهم ترین چیز خود شما و سلامتی تان است.

استفاده از مکمل های طبیعی

علم امروزه برای همه چیز راه حلی دارد. داروهای گیاهی زیادی وجود دارند که می توانند به شما در این زمینه کمک کنند. خوشبختانه امروز می توانید این مکمل ها را به راحتی تهیه کنید. مهم ترین نکته در این مورد این است همیشه این مکمل ها را از مکان های معتبر تهیه کنید چرا که آلت تناسلی شما بسیار حساس است و استفاده از مواد غیر استاندارد می تواند مشکلات خطرناکی را برای شما بوجود آورد.

منبع: www.asandent.com

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.