مجله دندانپزشکی مقالات دهان و دندان, درمان بیماری های دندانی

اتفاقاتی که می تواند شما را در حیاط بکشد

0

شاید به نظرتان زیاده روی باشد ولی باید باور کنید که اتفاقاتی کوچکی ممکن است باعث شود که شما به خطر بیفتید و از آن بدتر ممکن است که شما جان خود را از دست بدهید .اتفاقاتی که می خواهیم در مورد انها حرف بزنیم ، مانند اتفاقات سری فیلم های مقصد نهایی آنقدر ها که فکرش را می کنید غیر محتمل و عجیب نیستند . اتفاق های ساده ای که شاید حتی فکرشم را هم نکنید . بهتر است با ما در ادامه این مطلب همراه باشید تا در مورد خطراتی که ممکن است جان شما را در حیاط تهدید کند آشنا شوید .

مدفوع سگ

اتفاقاتی که می تواند شما در حیاط بکشد

 

 

سموم و آفت کش های چمن ها

اصلا این سموم و آفت کش ها به چه منظوری ساخته شده اند ؟ اگر این سموم و مواد شیمیایی قادر هستند تا حشرات ریز موجود در حیاط شما را بکشند ، پس صد در صد همین کار را می توانند با شما انجام دهند . در سال 2015 گزارش تکان دهنده ای توسط مجله گاردین منتشر شد که بر طبق آن ، 130 کودک در انگستان بخاطر همین سموم شیمایی جان خود را از دست داده اند . این سموم نه تنها باعث می شوند که شما در معرض بیماری هایی همچون سرطان ، بیماری های ریوی و پوستی قرار بگیرید ، بلکه باعث می شوند که شما در دراز مدت به افسردگی و بیماری های روانی نیز دچار شوید .

مدفوع سگ

مدفوع سگ

شاید با خود بگویید که سگ من انواع واکسن ها را زده است یا اینکه شناسنامه دارد و از فلان نژاد است . شاید شما بتوانید با واکسن زدن به سگتان به طور منظم از بیماری هایی که ممکن است از طریق پوست یا بدن آنها منتقل می شود جلوگیری کنید ولی هیچ واکسن یا دارویی وجود ندارد که بتواند جلو مدفوع کردن سگ شما را بگیرید . شاید در نگاه اول بگویید که سگمان در باغچه کارش را می کند و می تواند برای درختان نوعی کود باشد . اولا که مدفوع سگ ها هیچگونه خاصیت مفیدی برای درختان یا گیاهان ندارند و تنها باعث می شود آنها خشک شوند . در ثانی ، در مدفوع سگ ها باکتری هایی فراوانی وجود دارند که به راحتی از طریق پوست شما به بدن منتقل می شوند . ترجیحا از پا برهنه بیرون رفتن در جایی که سگ وجود دارد بپرهیزید .

حیاط

زنبور ها

چندین باور غلط در مورد زنبور ها وجود دارد . اولین باور در مورد زنبوردها  این است که اگر کاری با زنبور نداشته باشید او هم با شما کاری ندارد . با توجه به این منطق اگر شما به زنبور سلام کنید باید انتظار داشته باشید که به شما روز به خیر بگوید . بگذارید به طور واضح به شما بگویم که زنبور ها خیلی راحت بدون اینکه شما با آنها کاری داشته باشید به شما حمله کنند . عوامل زیادی وجود دارد که باعث می شود همچین اتفاقی بیفتد از جمله رنگ لباس . باور دوم هم در این مورد است که نیس زنبور عسل خاصیت پزشکی دارد . درست است زنبور عسل نیشش انقدر ها خطرناک نیست ولی زنبور عسل به هیچ عنوان در شهر ها وجود ندارد . اگر شما در یک دهکده کوچک در کنار مزارع پرورش گل زندگی می کنید ، می توانید خیلی راحت از اینکه زنبور عسل شما را نیش زده است ابزار خوشحالی کنید. و اما دوستانی که در شهر ها زندگی می کنند ، شما باید در خانه انواع کرم های آلرژیک مربوط به زنبور ها را داشته باشید . ممکن است شما به نیش زنبور حساسیت داشته باشید و یک نیش کوچک باعث مرگ شما شود . پس بهتر است از این دست کرم ها در خانه داشته باشید .

Leave A Reply

Your email address will not be published.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.